off canvas logo

Tento, náš již třetí developerský projekt Resort Benedikt – Výhled navazuje na předešlé dva velmi úspěšné projekty Vtelenské sady a Benedikt – Východ.

Nad západním okrajem rekreační zóny Benedikt bude v Okružní ulici v Mostě realizována výstavba 11 rodinných dvoupodlažních domů typu C.

Cílem je vybudovat originální uzavřený resort na horní hraně západního svahu, který ohraničuje rekreační zónu Benedikt.

Tento developerský projekt je koncipován jako výstavba domů k předání budoucímu majiteli ve standardním provedení. Cena jednoho domu typu C včetně vlastního pozemku a podílu na společném pozemku je 4 250 000,- Kč s DPH. Do konce roku 2016 bude provedeno zasíťování a výstavba bude realizována v průběhu roku 2017.

Zhruba 300 m jižně od resortu vede obchvat města Mostu (silnice I/27), který umožňuje rychlý výjezd z města jak směrem na Prahu, tak i Teplice nebo Plzeň. Díky ulici Okružní, která je přímo napojena na resort, se lze velmi rychle a pohodlně dostat do intravilánu města Mostu. U přilehlé křižovatky je zastávka autobusů MHD. Tu využívá i školní autobus pro rozvoz dětí. V docházkové vzdálenosti 10 minut jsou na sídlišti Výsluní zastávky dalších linek MHD. Nejbližší nákupní zóna je vzdálená do 1 km a centrum města Mostu 2,5 km. Náš projekt je v sousedství rodinných domů lokality ulice V Sadech a sportovního centra TORNÁDO.

Lokalita má rovinatý charakter a její jedinečné umístnění poskytuje krásný výhled na Krušné hory a České středohoří.

Projekt Benedikt - Výhled je již třetí developerský projekt společnosti HERKUL a.s.

První developerský projekt byl naší společností realizován v městské části města Mostu - Vtelno. Bylo zde připraveno, zasíťováno a úspěšně prodáno více než 70 stavebních pozemků pro rodinné domy s průměrnou velikostí 600 m2. Většina pozemků je již dnes zastavěna. Projekt hodnotíme jako velmi úspěšný, protože o pozemky byl velký zájem a nemohli jsme uspokojit všechny zájemce o nákup těchto pozemků. Proto se naše společnost rozhodla realizovat právě developerský projekt Benedikt – Východ a následně Benedikt – Výhled a to zejména s ohledem na vzájemnou blízkost lokalit jednotlivých developerských projektů.

Developerský projekt Benedikt - Východ je výjimečný tím, že je realizován v okrajové části města Mostu, v sousedství městské části Vtelno. Lokalita 147 stavebních pozemků pro výstavbu rodinných domů navazuje na rekreační zónu Benedikt. Jedná se o klidovou obytnou zónu a v blízkém okolí není plánována výstavba žádných průmyslových či jiných nebytových projektů. Projekt Benedikt - Východ je ideální pro klidné rodinné bydlení. Pozemky Benedikt - Východ nejsou nijak omezeny časovými limity výstavby a jsou určeny výhradně k výstavbě rodinných domů.

V SOUČASNOSTI JE PRODÁNO 137 POZEMKŮ A POSLEDNÍCH 10 POZEMKŮ JE REZERVOVANÝCH. NADÁLE VŠAK NABÍZÍME K PRODEJI RODINNÉ DOMY VČETNĚ POZEMKU. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA Benedikt–Vychod.cz.

Stavební společnost HERKUL a.s. působí na stavebním trhu již více jak 20 let. HERKUL a.s. je v současnosti univerzální stavební společností zajišťující řízení a realizaci náročných stavebních projektů s orientací na silniční, dopravní a pozemní stavby. Ve svém novém areálu provozujeme moderní certifikovanou obalovnu asfaltových směsí. V oblasti stavebnictví je dnes společnost HERKUL a.s. synonymem pro kvalitu a profesionální přístup. Další informace o naší společnosti získáte na www.herkul.cz.

V případě zájmu o další informace nebo o nezávaznou prohlídku nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Projekt realizuje...

Realizaci developerského projektu Resort Benedikt - Výhled zajišťuje společnost

herkul

Stavební společnost HERKUL a.s. se na trhu stavebních prací pohybuje již od roku 1996. V roce 2007 se stala akciovou společností. Činnost společnosti HERKUL a.s. je podporována vlastní autodopravou, moderním strojovým parkem a týmem profesionálů, což je zárukou kvality a nezávislosti.